Новини

12 Липень 13:52
Обмін досвідом в галузі фітосанітарної безпеки
Обмін досвідом в галузі фітосанітарної безпеки

З 8 по 11 червня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області проходила зустріч з колегами Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області з метою обміну досвідом в сфері захисту рослин. Начальник управління фітосанітарної безпеки Сумської області Голінач Оксана привітала учасників зустрічі та ознайомила з роботою управління фітосанітарної безпеки.

В ході роботи були підняті та обговорені питання проведення державного нагляду (контролю) у сфері захисту рослин, формування єдиних справ, розпорядчих документів, накладання штрафів та порядку внесення інформації до загальнодержавного реєстру. Також обговорювалося питання дотримання законодавства щодо безпечного поводження з пестицидами (порядок одержання допуску/посвідчення на право роботи пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами та агрохімікатами).

Практична частина заходу здійснювалась з виїздом до Тростянецького та Путивльського районів де фахівці сусідньої області мали можливість ознайомитись з фітосанітарним станом сільськогосподарських посівів. В посівах соняшнику та кукурудзи було проведено обстеження на заселеність стебловим кукурудзяним метеликом, попелицею та іншими шкодочинними організмами.

Підвівши підсумки проведеної зустрічі спеціалісти Головних управлінь прийшли до спільної згоди щодо необхідності проведення обміну досвідом і в подальшому.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.