Новини

19 Березень 11:54
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ПОЛЮВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2018 РОЦІ
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ПОЛЮВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2018 РОЦІ

         Під головуванням  заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори 15 березня 2018 року  відбулась нарада щодо організації проведення полювання на території Сумської області у 2018 році. У заході приймали участь Жмурко В.В. - головний спеціаліст відділу лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, Базаров Г.І. - начальник Державної екологічної інспекції у Сумській області, Курбет О.В.- начальник УПД Головного управління Національної поліції в Сумській області, Вінников Ю.В. - начальник сектора контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Національної поліції в Сумській області, Грищенко М.І. - представник Сумської обласної організації УТМР.

         Про організацію депопуляції на певних видів тварин та персональну відповідальність посадових осіб за проведення робіт із здійснення заходів щодо регулювання чисельності тварин доповів Панченко В.І. - начальник відділу організації  протиепізоотичної роботи ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області.

         Начальник відділу природно-заповідного фонду та довкілля Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Дудченко Г.І., проінформував про розроблення планів-графіків проведення депопуляції дикого кабана.

         За результатами наради заступником голови було дане доручення про посилення заходів з вищезазначених питань.

 

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.