Новини

12 Квітень 12:35
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ ЗАКЛАДАХ
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ ЗАКЛАДАХ

Під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Т.М. Шерудило 10.04.2018 року відбулась нарада щодо організації  та здійснення харчування дітей в навчально-виховних закладах Конотопського району. Участь у нараді прийняли заступник начальника - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Романюк О.В., головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  Ковальов І.О., начальник відділу освіти Конотопської РДА Вербняк М.Д., постачальники харчових продуктів в заклади району ФОП  «Хорсун В.П.», ФОП «Лавренюк О.А.».

На нараді обговорювалися важливі та актуальні питання, зокрема  дотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» і Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» який вступив в дію з 04.04.2018р. А також щодо прав і обов’язків суб’єктів господарювання, які здійснюють постачання харчових продуктів в заклади освіти району. Наголошено на виявлені недоліки при комісійних обстеженнях навчально-виховних закладів проведених з 22 березня по 05 квітня 2018 р. фахівцями відділу освіти Конотопської РДА та Держпродспоживслужби.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.