Новини

13 Червень 14:27
Особливості догляду за посівами сільськогосподарських культур у поточному році
Особливості догляду за посівами сільськогосподарських культур у поточному році

12 червня 2019 року на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН відбулась семінар-нарада на тему: «Особливості догляду за посівами сільськогосподарських культур у поточному році».

У заході прийняли участь представники науково-дослідних установ області, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, керівники обласних та районних структур АПК, представники комерційних компаній, засоби масової інформації.

 Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проінформували присутніх про фітосанітарний стан посівів сільськогосподарських культур в області. Закцентувли увагу на тому, що проводячи роботи по догляду за посівами необхідно дбати не лише про збереження урожаю, а й про навколишнє середовище, особливо при використанні хімічних засобів захисту рослин.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з сортами та гібридами сільськогосподарських культур (озима та яра пшениця, ячмінь, жито, тритикале) та особливостями формування врожаю зазначених культур в умовах поточного року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.