Новини

19 Червень 15:35
Оздоровлення дітей - турбота дорослих
Оздоровлення дітей - турбота дорослих

Про підготовку та проведення оздоровлення і відпочинку дітей в літній період 2019 року в Охтирці обговорили члени координаційної ради з питань підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року, що відбулася 18.06.2019 року під головуванням заступника міського голови.

Начальник відділу освіти проінформував присутніх про організацію літніх оздоровчих пришкільних таборів на базі всіх загальноосвітніх закладів міста, роботу мовних таборів та дослідницько-експериментального на базі ОМЦПО-МАН, про забезпечення необхідних умов для належного змістовного і корисного оздоровлення маленьких охтирчан.

Голова первинної профспілкової організації НГВУ "Охтирканафтогаз" ПАТ "Укрнафта" зазначив, що в ДТВ "Космос" ППО "НГВУ "Охтирканафтогаз", де може одночасно відпочивати 350 чоловік, все підготовлено для прийому дітей на оздоровлення та відпочинок. В цьому році замінено лінолеум у корпусі для найменших відпочивальників, проведено поточні ремонти всіх приміщень, реконструйовано покрівлю даху їдальні, придбано 140 комплектів ліжок з ортопедичними матрасами, подушками. Вартість путівки на 21 день складає 8085 грн, на 14 днів - 5389,0 грн.

Начальник Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проінформувала, що всі заклади оздоровлення комісійно обстежені працівниками управління, відкрились вчасно відповідно до вимог законодавства України. Заклади забезпечені доброякісною питною водою, про що свідчать результати проведених лабораторних досліджень. Погоджені режими роботи таборів та перспективні меню. Постачання продуктів харчування здійснюється зареєстрованими операторами ринку, що здійснюють виробництво та обіг харчових продуктів відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Пріоритетним завданням під час оздоровлення є забезпечення дітей раціональним збалансованим харчуванням з дотриманням норм харчування відповідно до віку дітей. Наголошено, що керівники закладів відпочинку та оздоровлення несуть відповідальність за створення належних умов перебування, харчування та оздоровлення дітей.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.