Новини

24 Квітень 17:33
Пасхальні свята: як обрати якісні яйця, розповідає Держпродсподивслужба в Сумській області
Пасхальні свята: як обрати якісні яйця, розповідає Держпродсподивслужба в Сумській області

Напередодні Пасхальних свят дуже важливо обрати якісний традиційний продукт – яйця, аби не завдати собі шкоди, особливо тим, хто дотримувався посту. За порадами ми звернулися до фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області.

Щоб купити свіжі і якісні яйця варто звертати увагу на певні моменти.

Магазинний продукт обов’язково продається з маркуванням – дата «появи» яйця на світло повинна стояти і на упаковці, і на самих яйцях. Також про свіжість може розповісти маркування: буква «Д» говорить про дієтичні властивості і відносить яйця до найсвіжіших, «С» – вказує на те, що яйцям більше тижня. Термін придатності яєць повинен бути не більше 25 діб. Дієтичні яйця, термін зберігання яких у процесі реалізації перевищив встановлений переводять у категорію столових. Після закінчення терміну зберігання столових яєць їх направляють для виготовлення хлібобулочних виробів, переробляють на яєчний порошок або на кормову продукцію.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.