Новини

12 Червень 09:19
Під час наради обговорено основні проблеми та механізм впровадження системи HACCP у навчальних закладах
Під час наради обговорено основні проблеми та механізм впровадження системи HACCP у навчальних закладах

11 червня 2019 року в с. Косівщина Сумського району відбулася нарада керівників закладів освіти району у якій взяли участь представники Сумського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, працівники відділу освіти Сумської районної державної адміністрації.

Метою заходу було надання консультацій щодо вимог чинного законодавства України в сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів операторам ринку харчових продуктів під час здійснення діяльності з надання послуг громадського харчування. Акцентовано увагу операторів ринку на їх правах, обов’язках та відповідальності за порушення вимог законодавства. Окрема увага приділена особливостям впровадження закладами громадського харчування постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках HACCP.

У ході наради обговорено основні проблеми та механізм впровадження системи HACCP у навчальних закладах району.

Проведення наради дало змогу кожному з учасників зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо ефективного здійснення діяльності в школі.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.