Новини

04 Червень 17:15
Підготовка дитячих дошкільних закладів до відкриття
Підготовка дитячих дошкільних закладів до відкриття

04.06.2020 спеціалістами Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області при Великописарівській районній державній адміністрації була проведена нарада щодо якісної підготовки закладів дошкільної освіти до відновлення освітнього процесу на яку були запрошені завідувачі дошкільних навчальних закладів та працівники відділу освіти.

За результатами заходу вирішено провести комісійне обстеження закладів дошкільної освіти 12.06.2020 року. У разі дотримання відповідних санітарно-епідіміологічних вимог у вище зазначених закладах дозволити початок роботи з 15.06.2020 року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.