Новини

16 Травень 09:55
ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ 2019 РОКУ
ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ 2019 РОКУ

З метою якісної та належної підготовки до оздоровчої кампанії, 15 травня 2019 року фахівцями Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області провели нараду з керівниками пришкільних оздоровчих таборів Лебединського району на тему «Організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році».

Під час заходу були обговорені питання дотримання в закладах законодавства щодо санітарного та епідеміологічного благополуччя та щодо безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при підготовці та під час функціонування закладів оздоровлення та відпочинку.

Стан підготовки до проведення оздоровчої кампанії знаходиться під постійним контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.