Новини

23 Травень 16:06
Підготовка до проведення оздоровчої кампанії в Кролевецькому районі
Підготовка до проведення оздоровчої кампанії в Кролевецькому районі

Спеціалістами Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено семінар - навчання з начальниками та медичними працівники закладів відпочинку та оздоровлення управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради та Кролевецької районної державної адміністрації щодо підготовки закладів освіти до оздоровчої кампанії дітей 2019 року.

На семінар – нараді було розглянуто питання щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час організації харчування в оздоровчий період. Особлива увага була приділена безпечності харчових продуктів та правилам поведінки персоналу при роботі з харчовими продуктами і особистої гігієни в закладах освіти.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.