Новини

16 Серпень 14:15
Підготовка навчальних закладів Великописарівського району до нового навчального року
Підготовка навчальних закладів Великописарівського району до нового навчального року

Спеціалісти Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у роботі комісії по вивченню стану підготовки закладів освіти до роботи в 2019-2020 навчальному році. Станом на 14 серпня в районі обстежено 19 закладів, з них загальноосвітніх шкіл – 11, дошкільних навчальних закладів – 4, навчально-виховних комплексів – 4.

У ході комісійних обстежень зверталася особлива увага на виконання пропозицій щодо покращення матеріально-технічного стану харчоблоків навчальних закладів, планів-завдань, наданих у період підготовки до нового навчального року, поводження з твердими та рідкими побутовим відходами.

Також перевірено стан благоустрою територій закладів, водопровідних, каналізаційних мереж, мереж опалення, забезпеченість приміщень освітленням, укомплектування навчальних закладів меблями та навчальним інвентарем, наявність маркування меблів, обладнання навчальних кабінетів з природно-математичних предметів відповідно до санітарних вимог, облаштування внутрішніх туалетів тощо.

Під час комісійних обстежень перевірено забезпеченість харчоблоків технологічним, холодильним обладнанням, холодною та гарячою проточною водою, обробним інвентарем, столовим та кухонним посудом, наявність умов для миття посуду та інвентарю, забезпеченість миючими та дезінфікуючими засобами. Акцентована увага на необхідності своєчасного погодження документації з організації харчування дітей у закладах, проходження медичних оглядів.

У ході обстежень контролювалось питання щодо забезпечення закладів якісною питною водою, наявності результатів лабораторних досліджень проб питної води на відповідність за мікробіологічними показниками.

За результатами обстежень надані пропозиції щодо усунення виявлених порушень.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.