Новини

27 Серпень 16:43
Підготовка навчально-виховних закладів до нового навчального року триває
Підготовка навчально-виховних закладів  до нового навчального року триває

Перед початком нового навчального року спеціалісти Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області були залучені до участі у роботі комісій з обстеження якості підготовки навчальних закладів з питань, що належать до компетенції Держпродспоживслужби. Були обстежені 32 заклади освіти, серед яких 11 закладів дошкільної освіти та 21 заклад загальної середньої освіти, в тому числі опорна Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 та її філії – Степанівський і Олександрівський НВК.

Одним із актуальних питань, залишається забезпечення учнів та вихованців навчально-виховних закладів сільської місцевості питною водою гарантованої якості. Централізоване водопостачання та водовідведення відсутні у 9 закладах, що становить 28% від їх загальної кількості. Питна вода подається за рахунок децентралізованих джерел. Зокрема у 7 закладах – від власних трубчатих колодязів (свердловин), а в 2 – від шахтових колодязів.

На вимогу Держпродспоживслужби керівниками всіх закладів були представлені результати лабораторного контролю питної води, які відхилень від норми не виявили.

Перевірялись та надавались консультації з питань якості організації харчування, дотримання санітарно-протиепідемічного режимів на харчоблоці, тощо.

Серед найбільш суттєвих порушень, що були виявлені на момент перевірки були: відсутність питної води через не відремонтовану вчасно систему централізованого водопостачання у Пісківських ДНЗ та ЗОШ; не повністю завершені ремонтні роботи у приміщеннях Буринського ЗДО № 2, на харчоблоці та у вбиральнях – Черепівської ЗОШ та Дяківського НВК; не закінчені роботи по заміні вікон в Першотравневій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Внаслідок невідповідності нормам санітарного законодавства Вознесенський ЗДО «Пролісок» Буринської міської ради Сумської області не отримав дозволу на початок функціонування в новому навчальному році.

Про виявлені невідповідності у закладах освіти вимогам законодавства України щодо безпеки дітей під час навчально-виховного процесу листом поінформована начальник управління відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради та озвучені начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на апаратній нараді при голові Буринської районної державної адміністрації. За результатами розгляду головою райдержадміністрації видано протокольне доручення, до якого включені недоліки та терміни їх виконання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.