Новини

02 Серпень 09:39
Підготовка загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів до початку нового навчального року на контролі Держпродспоживслужби
Підготовка загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів до початку нового навчального року на контролі Держпродспоживслужби

З метою своєчасної та якісної підготовки загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів району до початку нового навчального року 02.08.2019 відбулася робоча зустріч фахівців Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з представниками відділу освіти Путивльської райдержадміністрації.

Під час заходу було попередньо визначено графік комісійних перевірок стану готовності навчальних закладів району, а також обговорено питання організації медичного обслуговування.

У ході робочої зустрічі було наголошено щодо обов’язкового запровадження з 20 вересня 2019 року системи НАССР для харчоблоків дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів та доведено «Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)» затверджені наказом Мінагрополітики №590 від 01.10.2012 року.

Також було обговорено питання розгляду та погодження примірного двотижневого меню, безперебійного забезпечення закладів холодною проточною водою, мийними та дезінфікуючими засобами, поводження з рідкими та твердими побутовими відходами, своєчасну організацію проходження медичних оглядів працівниками закладів.

Під час обговорення присутні обмінялися думками з приводу організації підготовки дитячих закладів району до нового навчального року та окреслили шляхи вирішення проблемних питань, які виникають під час підготовки закладів до функціонування.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.