Новини

27 Травень 14:59
Підсумки проведення комісійних об'їздів закладів освіти Сумського району, на базі яких будуть функціонувати табори відпочинку влітку 2019 р.
Підсумки проведення комісійних об'їздів закладів освіти Сумського району, на базі яких будуть функціонувати табори відпочинку влітку 2019 р.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сумського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Сумській області в період з 20 по 24 травня 2019 року, брали участь у комісійних обстеженнях закладів освіти Сумської районної державної адміністрації та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Сумського району з питань готовності організації на їх базі пришкільних таборів відпочинку до роботи влітку 2019року.

Під час комісійних обстежень основна увага зосереджувалася на питаннях організації харчування дітей (раціонально складених двотижневих перспективних меню, відпрацювання режиму і графіка харчування дітей), визначення постачальників продуктів харчування і продовольчої сировини, справність технологічного та холодильного обладнання на харчоблоках.

Також приділялась увага режиму роботи пришкільних та профільних таборів, облаштування кімнат відпочинку для дітей, обладнання спортивних майданчиків, організації дозвілля.

Всього в районі планується функціонування 38 пришкільних таборів з кількістю в них дітей 2278 та 8 профільних таборів (мовні, спортивні, туристичні), що розраховані на перебування 185 дітей.

Два табори відпочинку розпочнуть свою роботу 27 травня, шість таборів відпочинку з 28травня та 38 таборів - з 03 червня поточного року. Середня тривалість відпочинкової зміни становитиме 14 днів.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.