Новини

18 Квітень 12:33
ПІДВИЩЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
ПІДВИЩЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Лікарем з загальної гігієни відділу державного нагляду за  дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Баско Н.В. та головним спеціалістом відділу освіти Конотопської міської ради Гуминською О.П. з метою підвищення та контролю знань медичних працівників, відповідальних за дотримання санітарного законодавства, організацію харчування та медичне обслуговування у закладах дошкільної освіти проведено залік у старших медичних сестер закладів дошкільної освіти відділу освіти Конотопської ради.

Питання розроблені з урахуванням наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016р. №234, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.04.2016р.  № 563/28693  «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», згідно з Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 № 298/227.

Слід відмітити, що із 23 присутніх медичних сестер закладів дошкільної освіти  на відмінно склали залік 15 чоловік, що є свідченням високої кваліфікації фахівців.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.