Новини

18 Квітень 12:33
ПІДВИЩЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
ПІДВИЩЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Лікарем з загальної гігієни відділу державного нагляду за  дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Баско Н.В. та головним спеціалістом відділу освіти Конотопської міської ради Гуминською О.П. з метою підвищення та контролю знань медичних працівників, відповідальних за дотримання санітарного законодавства, організацію харчування та медичне обслуговування у закладах дошкільної освіти проведено залік у старших медичних сестер закладів дошкільної освіти відділу освіти Конотопської ради.

Питання розроблені з урахуванням наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016р. №234, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.04.2016р.  № 563/28693  «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», згідно з Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 № 298/227.

Слід відмітити, що із 23 присутніх медичних сестер закладів дошкільної освіти  на відмінно склали залік 15 чоловік, що є свідченням високої кваліфікації фахівців.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу