Новини

16 Серпень 16:21
Питання готовності освітніх закладів району до нового навчального року перебуває на контролі Держпродспоживслужби
Питання готовності освітніх закладів району до нового навчального року перебуває на контролі Держпродспоживслужби

Спеціалістами Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийнята участь в комісійному обстеженні готовності до нового 2019-2020 навчального року дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Краснопільської районної державної адміністрації, Краснопільської та Миропільської об’єднаних територіальних громад. В процесі роботи перевірено забезпечення харчоблоків необхідним технологічним обладнанням, якісною питною водою, дотримання режимів миття та дезінфекції, якість проведення поточних ремонтів приміщень закладів. Більшість закладів готові до нового навчального року, а для виконання пропозицій є час.

Наголошено на необхідності впровадження з 20.09.2019 року системи НАССР для харчоблоків, доведено вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечності харчових продуктів, затверджених наказом Мінагрополітики №590 від 01.10.2012 року.

Надані роз’яснення щодо виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1591 від 22.11.2004 року «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та складання перспективного меню на осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.