Новини

08 Травень 15:24
Питання профілактики інфекційних захворювань тварин обговорили на черговому засіданні ДНПК
Питання профілактики інфекційних захворювань тварин обговорили на черговому засіданні ДНПК

За ініціативи Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 08.08.2019 р. проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Путивльській райдержадміністрації. На засіданні розглядали питання профілактики та недопущення інфекційних захворювань сільськогосподарських тварин та птиці на територію району таких, як: сказ, заразний вузликовий дерматит ВРХ, грип птиці, лейкоз ВРХ.

Під час заходу начальник Путивльського районного управління доповів присутнім про епізоотичну ситуацію з вищезазначених захворювань в Україні та області. Також присутнім доведено до відома правила утримання собак, котів та хижих тварин на підвідомчий території для затвердження їх на найближчих сесіях відповідних рад.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.