Новини

09 Липень 17:24
Питання здійснення державного контролю на державному кордоні обговорили під час семінар-наради
Питання здійснення державного контролю на державному кордоні обговорили під час семінар-наради

В умовах стрімких євроінтеграційних змін нормативно-правових актів, які регулюють питання безпечності харчових продуктів, належного захисту споживачів, порядку та механізму здійснення державного контролю, 09 липня 2019 року в приміщенні факультету ветеринарної медицини Сумського національного аграрного університету за ініціативи Південної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, проведено семінар-нараду на тему «Деякі питання здійснення державного контролю на державному кордоні».

У ході заходу були обговорені питання взаємодії служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті із структурними підрозділами Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в частині виконання вимог законодавства з ідентифікації і реєстрації тварин, відбору зразків та лабораторних досліджень (випробувань) для цілей державного контролю на кордоні, порядок та норми відбору зразків та деякі питання здійснення заходів офіційного контролю на державному кордоні.

В семінар-нараді взяли участь фахівці прикордонних інспекційних пунктів ветеринарної медицини Сумської області, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Сумської державної регіональної лабораторії Держпродспоживслужби України, Сумської міської лікарні державної ветеринарної медицини та професорсько-викладацький склад факультету ветеринарної медицини СНАУ.

Даний захід пройшов у вигляді жвавих обговорень нагальних питань.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.