Новини

10 Липень 15:18
План діяльності внутрішнього аудиту на ІІ півріччя 2018 року
План діяльності внутрішнього аудиту на ІІ півріччя 2018 року

На виконання  Постанови КМУ №1001 від 28.10.2011 року  «Деякі питання утворення структурних підрозділів внутрішнього аудиту та проведення такого аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади» та Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом  Міністерства фінансів України від  04.10.2011 N 1247, сектором  внутрішнього аудиту було надано до  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів План проведення внутрішнього аудиту в Сумській області на ІІ півріччя 2018 року, погоджений начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Моісеєнко В.В.

Головою  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапою В.І. було затверджено План діяльності внутрішнього аудиту на ІІ півріччя 2018 року.

План діяльності внутрішнього аудиту на ІІ півріччя 2018 року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.