Новини

27 Березень 09:55
ПОДОЛАЄМО ТУБЕРКУЛЬОЗ РАЗОМ!
ПОДОЛАЄМО ТУБЕРКУЛЬОЗ РАЗОМ!

За участю спеціалістів відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області у приміщенні Шосткинської районної ради відбулося засідання приурочене до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом «Подолаємо туберкульоз РАЗОМ!».

Під час заходу були заслухані матеріали щодо результатів проведення місячника боротьби з туберкульозом та поставлені задачі щодо ефективного виконання заходів та завдань з профілактики туберкульозу, налагодження взаємодії різних структур в напрямку поінформованості населення щодо протидії туберкульозу, зокрема дотримання Законів України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз» та «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Спеціалістами Шосткинського міськрайонного управління була визначена необхідність суттєво посилити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань профілактики туберкульозу протягом поточного року та прийняття активної участі в організації ефективного виконання заходів щодо протидії туберкульозу серед організованого населення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.