Новини

31 Січень 12:22
ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ
ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ

Спеціалісти Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 28 січня 2019 року взяли участь у зустрічі з громадськими активістами Тростянецької об'єднаної територіальної громади, на якій було обговорено питання зменшення чисельності бродячих тварин та дотримання «Правил утримання домашніх собак та котів» на території м. Тростянець.

У бюджеті міста на 2019 рік закладено 100 тисяч гривень для подолання проблеми з безпритульними тваринами. Відповідна ліцензована фірма, з якою буде укладено угоду, наприкінці лютого та в березні здійснюватиме відлов бездомних собак й доставку їх до притулку.

На зустрічі було наголошено, що 4 серпня 2017 року в Україні набув чинності Закон про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Відповідно до прийнятого закону, жорстоке поводження визначається як «знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило муки, завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі», такі дії тягнуть за собою штраф від 3400 до 5100 гривень. У разі колективних знущань, повторного випадку знущання штраф збільшується від 5100 до 8500 гривень або адміністративний арешт до 15 діб.

Тому і було вирішено здійснювати регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним шляхом. Це дасть змогу подолати проблему сказу, не завдаючи страждань чотирилапим улюбленцям.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу