Новини

31 Січень 12:22
ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ
ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ

Спеціалісти Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 28 січня 2019 року взяли участь у зустрічі з громадськими активістами Тростянецької об'єднаної територіальної громади, на якій було обговорено питання зменшення чисельності бродячих тварин та дотримання «Правил утримання домашніх собак та котів» на території м. Тростянець.

У бюджеті міста на 2019 рік закладено 100 тисяч гривень для подолання проблеми з безпритульними тваринами. Відповідна ліцензована фірма, з якою буде укладено угоду, наприкінці лютого та в березні здійснюватиме відлов бездомних собак й доставку їх до притулку.

На зустрічі було наголошено, що 4 серпня 2017 року в Україні набув чинності Закон про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Відповідно до прийнятого закону, жорстоке поводження визначається як «знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило муки, завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі», такі дії тягнуть за собою штраф від 3400 до 5100 гривень. У разі колективних знущань, повторного випадку знущання штраф збільшується від 5100 до 8500 гривень або адміністративний арешт до 15 діб.

Тому і було вирішено здійснювати регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним шляхом. Це дасть змогу подолати проблему сказу, не завдаючи страждань чотирилапим улюбленцям.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.