Новини

07 Лютий 11:27
ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВПРАЦІ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ТА БДЖОЛЯРІВ НЕОДМІННО ДАСТЬ ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ В ОБОХ НАПРЯМКАХ ВИРОБНИЦТВА
ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВПРАЦІ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ТА БДЖОЛЯРІВ НЕОДМІННО ДАСТЬ ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ В ОБОХ НАПРЯМКАХ ВИРОБНИЦТВА

Представники влади, керівники та головні агрономи сільськогосподарських підприємств району, пасічники-любителі за «круглим столом» обговорили питання додержання виробниками сільськогосподарської продукції стандартів, технічних умов та інших вимог, пов’язаних з збереженням та застосуванням пестицидів та гербіцидів на території Роменського району.

За словами голови громадської організації «Роменське товариство пасічників» Олексія КАРПЕНКА, в усіх категоріях господарств Роменського району нараховується більше 7,5 тис. бджолосімей, з яких 7,2 тис. або 96% бджолосімей утримується в домогосподарствах населення. Для їх ефективного використання потрібна допомога спеціалістів агрономічної служби в питані забезпечення чистими від пестицидів і гербіцидів медозборів, що не впливають на життєдіяльність бджіл.

Спеціалісти Роменського міськрайонного управління проінформували учасників зібрання про ветеринарно-санітарні вимоги до утримання та роботи пасік. Наголосили на тому, що кожна пасіка повинна бути паспортизована, обстежена спеціалістами ветеринарної медицини на різні грибкові захворювання, а в разі перевезення на медозбір в інший район мати при собі дозвільний документ. Присутніх було ознайомлено з правилами відбору патологічного матеріалу при загибелі бджіл від сильнодіючих агрохімікатів та переліком ветеринарних лабораторій, які на сьогодні можуть робити такі дослідження.

«Зустрічі представників сільськогосподарських підприємств та бджолярів Роменського району необхідно проводити щорічно перед початком весняної польової компанії. Кожна така зустріч дає свої позитивні результати для обох сторін, – підкреслив пасічник з більш, ніж 20-річним стажем роботи Юрій БОЖКО. – Пасічники одержують мед по 35-40 кг на бджолосім’ю, а сільгосппідприємства району збільшують врожайність сільськогосподарських культур на 25-30%».

Закінчуючи нараду, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха запевнив, що районна влада готова до підтримки діалогу та співпраці між бджолярами та виробниками сільськогосподарської продукції, адже таке живе спілкування завжди приносить користь аграріям та сільському населенню.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.