Новини

01 Лютий 10:08
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕКТОРУ РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА СІЧЕНЬ 2018 РОКУ
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕКТОРУ РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ  ЗА СІЧЕНЬ 2018 РОКУ

Сектором реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області забезпечено виконання покладених на нього, згідно з постановою КМУ від 28.12.2016 р.№ 1051,  повноважень по нагляду (контролю) у системі інженерно-технічного забезпечення по прийому фізичних та юридичних осіб, здійсненню реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку сільськогосподарської техніки.

Відповідно до постанови КМУ від 08.09.2009 р.№ 694, проведена реєстрація (перереєстрація) сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин в кількості 168 одиниць. Знято з обліку сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин – 67 одиниць.

24.01.2018 було забезпечено приймання іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста у навчальному закладі ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» який розташований в смт. Свеса, Ямпільського району, Сумської області. За підсумками іспитів було видано  посвідчення тракториста-машиніста в кількості – 24 штук.

30.01.2018 було забезпечено приймання іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста у навчальному закладі ДПТНЗ «Глинський професійний аграрний ліцей» який розташований в с. Глинськ, Роменського району, Сумської області. За підсумками іспитів було видано 22  посвідчення тракториста-машиніста .

 Опрацьовано та надано відповіді на 1200 запитів правоохоронних органів, Державної виконавчої служби, органів прокуратури та інших.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу