Новини

01 Лютий 10:08
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕКТОРУ РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА СІЧЕНЬ 2018 РОКУ
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕКТОРУ РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ  ЗА СІЧЕНЬ 2018 РОКУ

Сектором реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області забезпечено виконання покладених на нього, згідно з постановою КМУ від 28.12.2016 р.№ 1051,  повноважень по нагляду (контролю) у системі інженерно-технічного забезпечення по прийому фізичних та юридичних осіб, здійсненню реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку сільськогосподарської техніки.

Відповідно до постанови КМУ від 08.09.2009 р.№ 694, проведена реєстрація (перереєстрація) сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин в кількості 168 одиниць. Знято з обліку сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин – 67 одиниць.

24.01.2018 було забезпечено приймання іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста у навчальному закладі ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» який розташований в смт. Свеса, Ямпільського району, Сумської області. За підсумками іспитів було видано  посвідчення тракториста-машиніста в кількості – 24 штук.

30.01.2018 було забезпечено приймання іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста у навчальному закладі ДПТНЗ «Глинський професійний аграрний ліцей» який розташований в с. Глинськ, Роменського району, Сумської області. За підсумками іспитів було видано 22  посвідчення тракториста-машиніста .

 Опрацьовано та надано відповіді на 1200 запитів правоохоронних органів, Державної виконавчої служби, органів прокуратури та інших.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.