Новини

24 Січень 14:50
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕКТОРУ З РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА 2017 РІК
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕКТОРУ З РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА 2017 РІК

Сектором з реєстрації сільськогосподарської техніки Головного  управління Держпродспоживслужби в Сумській області забезпечено виконання покладених на нього, згідно з постановою КМУ від 28.12.2016 р.№ 1051  повноважень по нагляду (контролю) у системі інженерно-технічного забезпечення по прийому фізичних та юридичних осіб, здійсненню реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку сільськогосподарської техніки.

Відповідно до постанови КМУ від 08.09.2009 р.№ 694 з 01.01. 2017 по 12.12.2017 року зареєстровано 2094 одиниць сільськогосподарської техніки, знято з обліку 763 одиниць сільгосптехніки. Протягом звітного періоду прийнято іспити у 25 навчальних закладах області  та видано 947 посвідчень тракториста-машиніста. Надано понад 8 тис. шт. відповідей на запити від правоохоронних органів, Державної виконавчої служби, органів прокуратури та інших. Відповідно до уніфікованої бази даних станом на 31.12.2017. року по області перебуває на обліку – 39800 одиниць сільськогосподарської техніки.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.