Новини

02 Квітень 15:35
Порушення умов карантину продовжують фіксуватися
Порушення умов карантину продовжують фіксуватися

Краснопільським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області продовжуються перевірки виконання постанови КМ України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та відповідних рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. За період дії постанови перевірено 129 об’єктів спільно з органами поліції.

01.04.2020 року при перевірці магазину «Аврора» в смт. Краснопілля встановлено, що він працює та реалізує продукцію, яка заборонена постановою, що підтверджено контрольною закупкою. Згідно алгоритму дій була повідомлена поліція, виїхала слідчо-оперативна група та склала протокол згідно статті 443 КУ п АП.

Лікарем районного управління проведена роз’яснювальна робота серед працівників магазину, наголошено на тому, що вони наражають на небезпеку, як себе так і відвідувачів, сприяють розповсюдженню коронавірусної хвороби.

Дана робота продовжується.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.