Новини

21 Серпень 08:35
ПОРУШЕННЯ УМОВ РЕАЛІЗАЦІЇ!
ПОРУШЕННЯ УМОВ РЕАЛІЗАЦІЇ!

Кожний споживач, придбавши будь-який харчовий продукт за власні кошти хоче бути впевнений що він дійсно безпечний. Але на жаль не всі суб’єкти господарювання дотримуються вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» і підтвердженням цьому є проведений комплексний захід на території м. Охтирка та м. Ромни.

У ході комплексних комісійних перевірок було знято з реалізації у м. Охтирці 8,5 кг масла і 3 кг сиру твердого за відсутності супровідних документів, а також 400 гр. масла вершкового з простроченим терміном реалізації.

У м. Ромнах було виявлено масло у кількості 3 пачки вагою по 0,2 кг загальною вагою 0,6 кг. Було з’ясовано, що дане масло виготовлено на потужності яка не має експлуатаційного дозволу, а також не здійснює виробництво масла.

Шановні споживачі! У разі виявлення подібних фактів чи інших порушень законодавства звертайтесь з письмовим зверненням до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області або районних чи міських управлінь де спеціалісти обов’язково нададуть Вам роз’яснення та при необхідності допоможуть Вам захистити свої права.

У разі виявлення фальсифікованої продукції в торгових мережах закликаємо інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.