Новини

05 Вересень 13:51
ПОТЕНЦІЙНИЙ ЕКСПОРТ!!!
ПОТЕНЦІЙНИЙ ЕКСПОРТ!!!

У період з 2 по 8 вересня 2018 року відбувається візит інспекторів Королівства Саудівська Аравія метою якого є оцінка систем контролю за вирощуванням великої рогатої худоби, для реалізації наміру експорту на ринок даної країни.

В рамках даного візиту 04 вересня 2018 року інспектори компетентного органу Королівства Саудівська Аравія відвідали ТОВ «Вітчизна» Конотопського району. В заході прийняли участь керівник Віталій МОІСЕЄНКО та спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, які забезпечили належну організацію та супровід візиту. На всі питання щодо здійснення контролю за вирощуванням тварин були надані вичерпні відповіді з годівлі, вирощування, ідентифікації та забезпечення протиепізоотичних заходів. Комісія отримала позитивні враження від візиту до ТОВ «Вітчизна».

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.