Новини

29 Листопад 18:40
ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ФОРМУВАННЮ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ УПРАВЛІННІ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ФОРМУВАННЮ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ УПРАВЛІННІ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

27 листопада 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при управлінні захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області.

Вирішили, що установчі збори з формування складу громадської ради відбудуться 13 грудня 2018 року у  приміщенні  ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області (м. Суми, вул. Гамалія, 25). Початок зборів о  10-00 год.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню Громадської ради при управлінні захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області:

ПІБ

Назва організації, в якій працює

 1.

Горпинич Ганна Валеріївна

Журналіст газети «Панорама»

 2.

Гоман Олександр Вікторович

Керівник громадського об’єднання «Академія альтернативних наук»

 3.

Курочкін Михайло Михайлович

Журналіст газети «Ваш Шанс»

 4.

 

 

5.

Малимоненко Ростислав Анатолійович

 

Моша Сергій Васильович

Адвокат

 

 

Головний редактор газети «Сумщина»

Громадська рада при управлінні захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області, налагодження ефективної взаємодії управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в сфері захисту споживачів.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах з числа кандидатур, які заявили про бажання брати участь у її роботі.

 Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу