Новини

29 Листопад 18:40
ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ФОРМУВАННЮ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ УПРАВЛІННІ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ФОРМУВАННЮ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ УПРАВЛІННІ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

27 листопада 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при управлінні захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області.

Вирішили, що установчі збори з формування складу громадської ради відбудуться 13 грудня 2018 року у  приміщенні  ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області (м. Суми, вул. Гамалія, 25). Початок зборів о  10-00 год.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню Громадської ради при управлінні захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області:

ПІБ

Назва організації, в якій працює

 1.

Горпинич Ганна Валеріївна

Журналіст газети «Панорама»

 2.

Гоман Олександр Вікторович

Керівник громадського об’єднання «Академія альтернативних наук»

 3.

Курочкін Михайло Михайлович

Журналіст газети «Ваш Шанс»

 4.

 

 

5.

Малимоненко Ростислав Анатолійович

 

Моша Сергій Васильович

Адвокат

 

 

Головний редактор газети «Сумщина»

Громадська рада при управлінні захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області, налагодження ефективної взаємодії управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в сфері захисту споживачів.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах з числа кандидатур, які заявили про бажання брати участь у її роботі.

 Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.