Новини

07 Грудень 16:00
Повідомляти про корупцію закликає сумчан Держпродспоживслужба в Сумській області
Повідомляти про корупцію закликає сумчан Держпродспоживслужба в Сумській області

Українське суспільство однією з основних проблем, що заважають становленню правової держави, вважає корупцію. Адже там, де існує державний нагляд чи контроль завжди виникають і корупційні ризики, пов’язані з отриманням неправомірної вигоди.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області як територіальний підрозділ центрального органу виконавчої влади здійснює заходи щодо державного нагляду у різних сферах (захист споживачів, безпечність харчових продуктів, санітарно-епідеміологічний контроль тощо).

З метою попередження та ефективного реагування на можливі корупційні дії співробітників Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області в установі функціонує телефонна лінія 0542 617 205, за якою можливе повідомлення про вимагання чи отримання неправомірної вигоди посадовою особою Держпродспоживслужби.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.