Новини

01 Жовтня 09:18
Позачергове засідання ДНПК з питань організації заходів по пероральній імунізації диких м'ясоїдних тварин
Позачергове засідання ДНПК з питань організації заходів по пероральній імунізації диких м'ясоїдних тварин

27 вересня, в РДА під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Миколи Скоромного відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Великописарівській районній адміністрації.

На розгляд комісії було винесено питання про здійснення в районі заходів з проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин та недопущення спалаху африканської чуми на підконтольній території

Про епізоотичну ситуацію по сказу тварин в області, Україні та в світі доповів начальник Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олексій Широкий. .Одним із найдієвіших профілактичних заходів проти сказу він назвав імунізацію тварин у дикій природі. Держпродспоживслужбою України заплановано в цьому році проведення осінньої компанії по пероральній імунізації диких м’ясоїдних тварин, з цією мєтою передбачається надходження в жовтні місяці понад 350 тисяч доз антирабічної пероральної вакцини для дикої фауни. Буде оброблено понад 17,7 тис км2 угідь та масивів, розподіл здійснюватимется за допомогою обладнання з GPS навігатором авіатранспортом.

Вакцина безпечна, але брати брикети в руки не варто.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.