Новини

17 Січень 16:51
Позапланова перевірка торгівельної мережі
Позапланова перевірка торгівельної мережі

У ході позапланової перевірки торгівельної мережі Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області було виявлено порушення вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». А саме: порушення дотримання температурних режимів та умов зберігання риби копченої, в’яленої, солоної, солоно-мороженої, як в торгівельній залі так і в холодильних камерах складських приміщень. Також у торгівельній мережі було неналежне забезпечення результативної боротьби зі шкідниками і гризунами, не захищено харчові продукти від будь-якого забруднення, на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу.

Інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було складено припис і протокол за дане порушення.

Після повторної перевірки всі недоліки торгівельної мережі були усунуті.

Адміністрація супермаркету запевнила про недопущення в подальшому встановлених невідповідностей. А також про вжиття дієвих заходів по профілактиці порушень Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», поліпшення умов зберігання і захисту харчових продуктів від будь-якого забруднення, на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу