Новини

17 Січень 16:51
Позапланова перевірка торгівельної мережі
Позапланова перевірка торгівельної мережі

У ході позапланової перевірки торгівельної мережі Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області було виявлено порушення вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». А саме: порушення дотримання температурних режимів та умов зберігання риби копченої, в’яленої, солоної, солоно-мороженої, як в торгівельній залі так і в холодильних камерах складських приміщень. Також у торгівельній мережі було неналежне забезпечення результативної боротьби зі шкідниками і гризунами, не захищено харчові продукти від будь-якого забруднення, на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу.

Інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було складено припис і протокол за дане порушення.

Після повторної перевірки всі недоліки торгівельної мережі були усунуті.

Адміністрація супермаркету запевнила про недопущення в подальшому встановлених невідповідностей. А також про вжиття дієвих заходів по профілактиці порушень Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», поліпшення умов зберігання і захисту харчових продуктів від будь-якого забруднення, на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.