Новини

22 Серпень 09:14
ПРАПОРИ НЕ ДЛЯ РЕКЛАМИ
ПРАПОРИ НЕ ДЛЯ РЕКЛАМИ

При здійсненні контролю за дотриманням порядку розповсюдження реклами та вимог до її змісту на території м. Суми та Сумської області спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було встановлено, що на сьогоднішній день на споживчому ринку області пропонують послуги по працевлаштуванню в інших країнах чисельні агенції та бюро.

Для інформування та залучення потенціальних замовників їх послуг суб’єкти господарювання розміщують рекламу на якій зображені державні прапори інших держав, що є порушенням ч. 1 ст. 8 Закону України «Про рекламу».

Зважаючи на актуальність питання, інформуємо, що у рекламі забороняється використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, Державного Прапора України, зображення державних символів інших держав та міжнародних організацій, а також офіційні назви державних органів, органів місцевого самоврядування, крім випадків, передбачених законами України у сфері інтелектуальної власності.

За порушення вказаної норми Закону до суб'єктів господарської діяльності застосовуються штрафні санкції відповідно до ст. 27 Закону України «Про рекламу».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.