Новини

29 Серпень 14:20
ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОНТРАФАКТНОГО НАСІННЯ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОНТРАФАКТНОГО НАСІННЯ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

29 серпня 2018 року управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області провело нараду, у форматі круглого столу, з виробниками насіння і садивного матеріалу, зацікавленими особами з питань запобігання поширенню контрафактного насіння та садивного матеріалу сільськогосподарських культур на території  області.

Основними питаннями, які були розглянуті та обговорені на нараді – це налагодження співпраці із суб’єктами насінництва, дотримання вимог Закону України «Про насіння і садивний матеріал», запобігання та виявлення контрафактного насіння на території Сумської області, порядок ввезення та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, та/або до Переліку сортів рослин ОЕСР, для селекційних, дослідних робіт і експонування, проведення арбітражного (експертного) визначення посівних якостей насіння.

Присутніх було ознайомлено з роботою державних реєстрів в  системі насінництва та розсадництва.

За результатами наради підведені підсумки, визначені основні завдання щодо роботи управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області і налагодження співпраці з підконтрольними суб’єктами господарювання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.