Новини

17 Січень 17:15
При Краснопільській районній державній адміністрації відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізиотичної комісії
При Краснопільській районній державній адміністрації  відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізиотичної комісії

На засіданні розглянули питання поновлення роботи лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, яка працювала при Краснопільській районній лікарні ветеринарної медицини термін атестації якої закінчився в цьому році.

Були заслухані звіти начальника Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрія Дзюбана, начальника Краснопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини Валентина Квітки.

Заступник голови Краснопільської селищної ради Василь Лавріненко доповів, що на даний час земельна ділянка на якій розташувався агропродовольчий ринок перейшла у власність селищної ради. А також ним було запропоновано приватним підприємцям на умовах співфінансування відновити роботу агропродовольчого ринку, починаючи з виготовлення проектно-кошторисної документації, прокладання комунікацій пов’язаних із водозабезпеченням і водовідведенням, електрофікацією, будівництвом м’ясного, молочного павільйонів, приміщення лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи при ринку та інше.

По завершенню засідання було прийнято ряд рішень:

  • Краснопільській селищні раді рекомендовано сприяти у вирішенні питання про відкриття агропродовольчого ринку на адміністративній території з виділенням приміщення для облаштування лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи;
  • Краснопільському відділенню поліції Охтирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, Краснопільському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  посилити роботу щодо недопущення діяльності стихійних ринків та інших несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження;
  • Фізичним особам – підприємцям реалізовувати необроблену продукцію тваринного походження та інші продукти харчування в межах, що не суперечить чинному законодавству;
  • При Краснопільській районній державній адміністрації створити постійно діючу комісію по питаннях моніторингових обстежень закладів торгівлі та інших місць торгівлі на предмет дотримання законодавства про харчові продукти.  

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.