Новини

15 Березень 12:42
ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІТАЛІЯ МОІСЕЄНКА З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРАВ СПОЖИВАЧА
ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ  ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ  В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІТАЛІЯ МОІСЕЄНКА З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРАВ СПОЖИВАЧА

Світова спільнота сьогодні відзначає День захисту прав споживачів. Адже усі ми – незалежно від віку, статі, освіти, соціального статусу та займаної посади – споживачі. Впродовж усього життя ми споживаємо продукти, товари та послуги й платимо за них.

Оскільки кожен із нас є споживачем, вітаю всіх громадян з Всесвітнім днем прав споживача, бажаю добробуту сьогодні та впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам міцного здоров'я, наснаги, віри та любові. Нехай рідні і близькі зігрівають Вас родинним теплом і підтримують в усіх починаннях!

Вітаючи колектив, висловив подяку за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню, побажавши працівникам та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і невичерпної життєвої енергії. До привітань з побажаннями міцного здоров’я, терпіння та успіхів у роботі приєднався начальник управління захисту споживачів  Головного управління Володимир ЄЩЕНКО.

 

З найщирішими побажаннями                                                                                            Віталій МОІСЕЄНКО

 

 

Довідково: За рішенням ОНН це свято відзначається у річницю виступу Президента США Джона Ф.Кеннеді в Конгресі 15 березня 1961 року. На цьому виступі були проголошені чотири основних права споживача: на безпеку, на інформацію, на вибір і на право бути почутим, які пізніше лягли в основу Закону про захист прав споживачів. Кеннеді сказав: «Ми всі споживачі. Навіть Президенти».

Всесвітній день захисту прав споживачів відзначають з 1983 року. Тоді свято закріпили в міжнародному календарі. В Україні захист прав споживачів набув статусу однойменного Закону лише у 1991 році, напередодні розпаду СРСР.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.