Новини

15 Березень 11:22
ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ
ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів! Якість життя є головним пріоритетом світової цивілізації, а в кожній окремій державі – пріоритетом національної політики. Створення умов для забезпечення громадян якісними товарами та послугами є одним із основних напрямів роботи. У цей день висловлюю слова щирої вдячності працівникам державних органів та громадських організацій, які присвятили себе справі захисту прав споживачів. Упевнений, що ваша праця і надалі сприятиме економічному розвитку держави, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, поліпшенню якості життя українського народу. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я та життєвих гараздів, успіхів і плідної праці в ім’я України!

 

З повагою

Віталій МОІСЕЄНКО

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.