Новини

10 Жовтня 15:20
Про безпечне харчування дітей
Про безпечне харчування дітей

8 жовтня 2019 року відбулася чергова зустріч начальника Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрія Дзюбана з керівниками закладів освіти Краснопільської селищної ради по впровадженню системи НАССР.

На нараді були розглянуті нагальні питання, що є важливими для безпечного та якісного харчування дітей. Активно обговорювалось з керівниками закладів впровадження системи НАССР (аналіз ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок). Андрій Дзюбан ознайомив із законодавчою базою системи НАССР, із процедурою її впровадження, дав відповіді на запитання присутніх.

За результатами наради було окреслено завдання та надано відповідні доручення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.