Новини

10 Жовтня 15:33
Про безпечність та якість харчових продуктів
Про безпечність та якість харчових продуктів

За ініціативою Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 08.10.2019 відбувся семінар у відділі освіти Конотопської РДА за участю керівників ОТГ, постачальників харчових продуктів, начальників відділів освіти та директорів закладів освіти району на тему: «Щодо дотримання постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи НАССР».

Під час заходу висвітлені вимоги Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зокрема, щодо необхідності впровадження системи НАССР та її роль у здійсненні ефективного управління якістю та безпечністю харчових продуктів.

Доведені нові форми актів затверджених наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України № 446 від 08.08.2019 «Про затвердження форми акту, складеного за результатами проведення заходу державного контролю у формі аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР» та № 447 від 08.08.2019 «Про затвердження форми акту, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти та корми, здоров’я та благополуччя тварин», що вступили в дію з 13 вересня 2019 року.

Проведено обговорення інших актуальних питань з організації харчування.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.