Новини

16 Серпень 13:56
Про готовність закладів освіти Кролевецького району до нового навчального року
Про готовність закладів освіти Кролевецького району до нового навчального року

Фахівцями Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 13-14 серпня 2019 року в складі робочої групи було перевірено стан готовності закладів освіти об’єднаної територіальної громади м. Кролевець до роботи у 2019-2020 навчальному році. Всього було охоплено перевіркою 22 заклади освіти, в тому числі закладів дошкільної освіти – 9 , закладів шкільної освіти – 9 , позашкільної освіти – 4 . Особлива увага приділялася санітарно-гігієнічному та санітарно- технічному стану харчоблоків, забезпеченню холодним та гарячим водопостачанням, проведенням капітальних та поточних ремонтів приміщень та класів навчальних закладів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.