Новини

22 Лютий 09:56
ПРО ХІД ЗИМІВЛІ ХУДОБИ В ГОСПОДАРСТВАХ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ
ПРО ХІД ЗИМІВЛІ ХУДОБИ В ГОСПОДАРСТВАХ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

        У Шосткинському районі  постійно здійснюються  виїзди  робочої групи  в господарства,  щодо   перевірки    зимівлі худоби  та  впровадження інвестиційних проектів в даних господарствах.

        У проведенні  перевірки   в господарствах  ПП « Онікс», СФГ « Озон»  та  ТОВ « Контакт плюс»   прийняли участь начальник відділу агропромислового розвитку Шосткинської  РДА  Воронець Л.М, профільні фахівці та начальник  відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

        Мета виїзного заходу – перевірка зимівлі худоби, оцінка впроваджених в господарстві технологій утримання  дійного стада, відтворення поголів’я,     вирощування телят, роздою первісток. У ході  перевірки робоча група оглянула території ферм, зустрілася з спеціалістами господарств.

       На території району здійснюють  діяльність   підприємства, які залучають   власні  інвестиції в економіку господарств та району. В минулому році  вартість інвестиційних  проектів в галузь тваринництва в районі склала близько 30.1  млн. грн. Переважна частка інвестицій  вкладається  в основний капітал ( реконструкція та будівництво тваринницьких приміщень, придбання   молочного  обладнання та інше).

        У ФГ « Озон»  завершено реконструкцію  тваринницького  приміщення для безпривя’зного утримання  поголів’я корів. Придбано та проведено монтаж обладнання робота дояра «Mlone». Освоєно коштів в сумі
20 млн. грн.  Господарством   ПСП « Онікс» придбано молокопровід системи  ДеЛаваль ДельПро з підвісними  рельсами  та системою  управління стадом. Проведено його монтаж та контрольний запуск.

         У 2018 році  заплановано інвестувати більше 40 млн. грн. в галузь тваринництва.

        З метою забезпечення ветеринарного благополуччя тваринництва та якості продукції , збереження тварин в період зимівлі у вказаних господарствах систематично здійснюється  ветеринарний контроль спеціалістами  Шосткинської районної  державної лікарні  ветмедицини. Ведеться робота по проведенню ідентифікації  і реєстрації поголів’я сільськогосподарських тварин в господарствах.

         Шосткинська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби проводить аналіз кормів на наявність поживних речовин, планові діагностичні дослідження, дослідження молока на показники   безпечності та  лабораторний контроль виконаних робіт з дезінфекції приміщень.

         Керівники та спеціалісти господарств на достатньому рівні забезпечили належні умови для утримання худоби , міцну кормову базу та комфортні умови праці для тваринників у зимовий період.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу