Новини

22 Лютий 09:56
ПРО ХІД ЗИМІВЛІ ХУДОБИ В ГОСПОДАРСТВАХ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ
ПРО ХІД ЗИМІВЛІ ХУДОБИ В ГОСПОДАРСТВАХ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

        У Шосткинському районі  постійно здійснюються  виїзди  робочої групи  в господарства,  щодо   перевірки    зимівлі худоби  та  впровадження інвестиційних проектів в даних господарствах.

        У проведенні  перевірки   в господарствах  ПП « Онікс», СФГ « Озон»  та  ТОВ « Контакт плюс»   прийняли участь начальник відділу агропромислового розвитку Шосткинської  РДА  Воронець Л.М, профільні фахівці та начальник  відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

        Мета виїзного заходу – перевірка зимівлі худоби, оцінка впроваджених в господарстві технологій утримання  дійного стада, відтворення поголів’я,     вирощування телят, роздою первісток. У ході  перевірки робоча група оглянула території ферм, зустрілася з спеціалістами господарств.

       На території району здійснюють  діяльність   підприємства, які залучають   власні  інвестиції в економіку господарств та району. В минулому році  вартість інвестиційних  проектів в галузь тваринництва в районі склала близько 30.1  млн. грн. Переважна частка інвестицій  вкладається  в основний капітал ( реконструкція та будівництво тваринницьких приміщень, придбання   молочного  обладнання та інше).

        У ФГ « Озон»  завершено реконструкцію  тваринницького  приміщення для безпривя’зного утримання  поголів’я корів. Придбано та проведено монтаж обладнання робота дояра «Mlone». Освоєно коштів в сумі
20 млн. грн.  Господарством   ПСП « Онікс» придбано молокопровід системи  ДеЛаваль ДельПро з підвісними  рельсами  та системою  управління стадом. Проведено його монтаж та контрольний запуск.

         У 2018 році  заплановано інвестувати більше 40 млн. грн. в галузь тваринництва.

        З метою забезпечення ветеринарного благополуччя тваринництва та якості продукції , збереження тварин в період зимівлі у вказаних господарствах систематично здійснюється  ветеринарний контроль спеціалістами  Шосткинської районної  державної лікарні  ветмедицини. Ведеться робота по проведенню ідентифікації  і реєстрації поголів’я сільськогосподарських тварин в господарствах.

         Шосткинська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби проводить аналіз кормів на наявність поживних речовин, планові діагностичні дослідження, дослідження молока на показники   безпечності та  лабораторний контроль виконаних робіт з дезінфекції приміщень.

         Керівники та спеціалісти господарств на достатньому рівні забезпечили належні умови для утримання худоби , міцну кормову базу та комфортні умови праці для тваринників у зимовий період.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.