Новини

16 Лютий 11:10
Про навчання фахівців ринкового нагляду
Про навчання фахівців ринкового нагляду

Фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, на запрошення Держпродспоживслужби України, 15 лютого 2018 року прийнято участь у навчанні фахівців територіальних органів, відповідальних за роботу з Інформаційною системою ринкового нагляду та надання консультацій і методичних рекомендацій щодо практичного застосування Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 163 при здійсненні заходів ринкового нагляду, зокрема, проведення перевірок характеристик продукції на відповідність вимогам цього Технічного регламенту.

Національна інформаційна система ринкового нагляду створюється на виконання ст. 42 Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції», порядок функціонування такої систему затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 року №1397.

Електронна система використовується органами ринкового нагляду, митними органами для обміну повідомленнями про продукцію, митне оформлення якої призупинене або яка не відповідає встановленим вимогам чи становить серйозний ризик.

Окрім цього, детально розглянуто проблемні питання що виникають при здійсненні державного ринкового нагляду, шляхи їх вирішення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу