Новини

16 Лютий 11:10
Про навчання фахівців ринкового нагляду
Про навчання фахівців ринкового нагляду

Фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, на запрошення Держпродспоживслужби України, 15 лютого 2018 року прийнято участь у навчанні фахівців територіальних органів, відповідальних за роботу з Інформаційною системою ринкового нагляду та надання консультацій і методичних рекомендацій щодо практичного застосування Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 163 при здійсненні заходів ринкового нагляду, зокрема, проведення перевірок характеристик продукції на відповідність вимогам цього Технічного регламенту.

Національна інформаційна система ринкового нагляду створюється на виконання ст. 42 Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції», порядок функціонування такої систему затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 року №1397.

Електронна система використовується органами ринкового нагляду, митними органами для обміну повідомленнями про продукцію, митне оформлення якої призупинене або яка не відповідає встановленим вимогам чи становить серйозний ризик.

Окрім цього, детально розглянуто проблемні питання що виникають при здійсненні державного ринкового нагляду, шляхи їх вирішення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.