Новини

25 Вересень 16:31
Про організацію гарячого харчування дітей говорили на колегії у Бурині
Про організацію гарячого харчування дітей говорили на колегії у Бурині

На засіданні колегії управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради одним із питань порядку денного розглянуто стан виконання Закону України «Про охорону дитинства» в частині організації гарячого харчування дітей у закладах загальної середньої освіти. До обговорення долучились і фахівці Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Відтак, начальник управління Андрій Сипко наголосив керівникам про те, що з 20 вересня 2019 року вступає у дію вимога дотримання постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР для малих форм операторів ринку, до яких відносяться і кухні та харчоблоки, де готується їжа для шкільних та дошкільних їдалень. Зокрема, важливим є те, що алгоритм дотримання процедур повинен знати персонал, котрий виконує відповідні функціональні обов’язки. Також відмічено, що не передбачено спеціальних перевірок щодо дотримання вимог відносно впровадження НАССР, всі перевірки будуть здійснюватись згідно з річним планом Держпродспоживслужби.

Дані перевірки будуть здійснюватись за новими формами актів, затвердженими наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України №446 від 08.08.2019 «Про затвердження форми акта, складеного за результатами проведення заходу державного контролю у формі аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР» та №447 від 08.08.2019 «Про затвердження форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти та корми, здоров'я та благополуччя тварин», що вступили в дію з 13 вересня 2019 року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.