Новини

22 Травень 17:58
Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції
Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції

На території сертифікованої органічної ферми «Агроекологія» Полтавської області Шишацького району у с. Михайлики відбувся триденний тренінг з 20.05.-22.05.2019 року на тему: «Впровадження Закону України від 10.07.2018 2496-VIII «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції»: Вступ до проведення інспекцій та контролю за операторами органічного ринку». У тренінгу прийняв участь спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Учасники пройшли практичний курс тренінгу в групах по 5 осіб. Протягом 3 днів кожна група брала участь у 4 тематичних семінарах:

  1. Тваринництво;
  2. Рослинництво;
  3. Переробка та простежуваність;
  4. Ведення документації.

Кожен тематичний семінар проводився під керівництвом національного експерта, який робив огляд теми (вибраного виду діяльності), вимог та методики проведення інспекції. В рамках практичного підходу учасники ознайомилися з документами інспекції, такими як профайл оператора, чек-листи перевірки та іншими документами. Вони застосовуватимуть свої навички аудиту на практиці.

Тренінг завершився складанням іспиту. Учасники отримали відповідні сертифікати.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.