Новини

02 Серпень 11:42
Про посилення контролю за місцями утилізації твердих побутових відходів
Про посилення контролю за місцями утилізації твердих побутових відходів

Спеціалісти Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у засіданні робочої групи при Кролевецькій районній державні адміністрації з питань благоустрою населених пунктів Кролевецького району.

У Кролевецькому районі функціонує 21 сміттєзвалище та один полігон для утилізації твердих побутових відходів. Перераховані об’єкти паспортизовані відповідно чинних норм Законодавства України.

Особливу увагу під час заходу було приділено запобіганням пожеж та самозаймань на полігонах та сміттєзвалищах і їх вчасній локалізації та ліквідації. Виділено напрямки в яких вирішено посилити роботу з даних питань: вчасне підростання та пересипання відходів земляними замками; проведення розділення відходів на етапі їх збирання для повторної переробки і зменшення об’ємів, які підлягають утилізації.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.