Новини

06 Грудень 21:08
ПРО ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ ПО ЛІКВІДАЦІЇ ВИПАДКУ АЧС В ГОСПОДАРСТВІ ТОВ «МРІЯ» СМТ. ЛИПОВА ДОЛИНА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРО ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ ПО ЛІКВІДАЦІЇ ВИПАДКУ АЧС В ГОСПОДАРСТВІ ТОВ «МРІЯ» СМТ. ЛИПОВА ДОЛИНА  ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У зв’язку з випадком захворювання на африканську чуму свиней у господарстві ТОВ «Мрія» смт. Липова Долина Сумської області (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу № 0037п.м./18 від 03.12.2018 регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області) проведено засідання районної ДНПК при Липоводолинській РДА № 12 від 03.12.2018 року, затверджений план заходів щодо локалізації, ліквідації, профілактики та недопущення поширення захворювання на африканську чуму свиней в Липоводолинському районі. Визначені межі зони епізоотичного вогнища, зони захисту та зони спостереження. На свинофермі 03.12.2018 року проведено умертвіння 217 голів свиней безкровним методом, які спалені та рештки поховані у визначеному ДНПК місці. Місце захоронення обгороджено та позначено попереджувальною табличкою. Проведено дезінфекцію тваринницького приміщення та техніки, що була задіяна в проведенні заходів. На розширеній апаратній нараді при РДА за участю сільських голів проведено лекцію щодо профілактики АЧС, роз’яснено про  заходи, що здійснюються в зонах захисту та спостереження. З 04.12.2018 року проводяться заходи  по знезараженню та знищенню залишків гною, кормів, соломи, дерев’яних конструкцій, інвентарю шляхом  спалювання, обробки хлорним вапном, та закопування на глибину 2 м на території ферми.

Проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення району щодо профілактики та недопущення захворювання на африканську чуму свиней. Керівника господарства ТОВ «Мрія» притягнуто до адміністративної відповідальності за нехтування Закону України «Про ветеринарну медицину», інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, попередніх рішень ДНПК різних рівнів, щодо роботи свиногосподарств в закритому режимі.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.