Новини

28 Березень 14:14
Про проведення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2019 році
Про проведення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2019 році

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що з 01 квітня 2019 року розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

З метою посилення охорони рибних запасів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області на нерестовий період 2019 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації 27 березня 2019 року відбулася нарада з питань дотримання законодавства щодо збереження, відтворення та використання водних біоресурсів, середовища їх перебування в період нересту.

У нараді взяли участь Державна екологічна інспекція у Сумській області, Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області, Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області, Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області, Сумський прикордонний загін, Сумська обласна організація Українського товариства мисливців та рибалок.

Зокрема було обговорено спільні заходи щодо проведення тримісячника з метою посилення охорони рибних запасів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області на нерестовий період 2019 року.

Також начальником Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області було наголошено, що відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ (межі визначенні у наказах). Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства, проведення підводного полювання.

Крім того, відповідно до Правил промислового рибальства, у рибогосподарських водних об’єктах України забороняється добування водних живих ресурсів на час ходу риби на нерест.

Шановні споживачі наголошуємо Вам, що повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої лінії» Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.