Новини

17 Березень 17:12
Про роботу комісії по контролю за здійсненням профілактичних дезінфекційних заходів на підприємствах сфери послуг та транспорті в місті Охтирка
Про роботу комісії по контролю за здійсненням профілактичних дезінфекційних заходів на підприємствах сфери послуг та транспорті в місті Охтирка

Розпорядженням міського голови № 40-ОД від 13.03.2020 р. по Охтирській міській об’єднаній територіальній громаді створена комісія для проведення вибіркового контролю здійснення профілактичних дезінфекційних заходів на підприємствах сфери послуг та на транспорті.

16.03.2020 р. комісією здійснено вибірковий контроль закладів продовольчої торгівлі, а саме супермаркетів м. Охтирка. Перевірено наявність дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту (маски, рукавички), проведення вологого прибирання приміщень з застосуванням дезінфекційних засобів та провітрювання.

З працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з профілактики коронавірусної інфекції, керівникам закладів рекомендовано запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, не допускати до роботи працівників з ознаками респіраторних захворювань, забезпечення можливості використання спиртовмісних антисептиків для відвідувачів.

Також здійснено контроль проведення дезінфекції салонів автобусів та маршрутних таксі в вечірній час на території автопарку.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.