Новини

26 Грудень 16:23
ПРО РОБОТУ СЕКТОРА РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ
ПРО РОБОТУ СЕКТОРА РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Кінець 2018 року для сектора реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області був вельми напружений. Крім інтенсивної роботи пов’язаної з обслуговуванням заявників з питань проведення реєстрації (перереєстрації) сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин, опрацювання запитів установ та організацій, надання усних консультацій на базі Сумського національного аграрного університету 04.12.2018р. та 18.12.2018р. було забезпечено приймання екзаменаційною комісією іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста. Незважаючи на передсвяткові дні підготовка претендентів на отримання посвідчення тракториста-машиніста доволі висока. За підсумками іспитів сільське господарство отримало додатково 41 спеціаліста.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.