Новини

07 Серпень 15:02
Про роботу сектору реєстрації сільськогосподарської техніки
Про роботу сектору реєстрації сільськогосподарської техніки

З прийняттям Постанови КМУ від 28.12.2016 №1051 «Про внесення змін до деяких постанов КМУ»  функції із здійснення реєстрації та обліку машин, здійснення державного нагляду (контролю) в частині експлуатації та технічного стану машин покладено на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Сектором реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 7 місяців 2018 року проведена наступна робота:

  • зареєстровано (перереєстровано) сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин – 1078 одиниць.
  • знято з обліку сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин – 158 одиниць.

Екзаменаційною комісією було забезпечено в повному обсязі приймання іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста в навчальних закладах області. Всього було здійснено  21 виїзне засідання комісії. За підсумками іспитів було видано  посвідчення тракториста-машиніста в кількості – 413 штук.

Опрацьовано та надано відповідь на більш ніж тринадцять тисяч запитів правоохоронних органів, Державної виконавчої служби, органів прокуратури та інших.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.