Новини

05 Жовтня 15:29
ПРО РОБОТУ СЕКТОРУ РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ
ПРО РОБОТУ СЕКТОРУ РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

До сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 9 місяців поточного року надійшло 1549 заяв з питань реєстрації сільськогосподарської техніки. Всі заяви були розглянуто в терміни передбачені Порядком відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів затвердженого ПКМУ від 08.07.2009р. № 694 із змінами. За зверненнями, як учбових закладів так і громадян Сумської області було проведено 28 виїзних засідань екзаменаційної комісії з прийняття теоретичних і практичних іспитів для отримання  права на керування тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами. За результатами іспитів було видано 489 посвідчень тракториста-машиніста. Велика увага приділяється роз’ясненню вимог законодавства по вище зазначеним питанням під час усних звернень.

Крім того було опрацьовано та надано відповідь на більш ніж шістнадцять тисяч запитів правоохоронних органів, Державної виконавчої служби, органів прокуратури та інших.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.